Start   >   Raporty bieżące   >   Uruchomienie nowego subproduktu PragmaGO w ramach Dystrybucji Systemowej – Finansowanie Zakupów jako metoda płatności na e-fakturze

Uruchomienie nowego subproduktu PragmaGO w ramach Dystrybucji Systemowej – Finansowanie Zakupów jako metoda płatności na e-fakturze

RB 37/2020

Emitent informuje, że we współpracy z platformą Infakt.pl (świadczącą usługi wystawiania e-faktur oraz usługi e-księgowości) uruchomił dla klientów Infakt.pl nowe rozwiązanie przyspieszające płatności za wystawione przez nich faktury.

Rozwiązanie to polega na tym, że odbiorcy tych faktur będą mieć możliwość zapłaty za nie poprzez skorzystanie z produktu Finansowanie Zakupów realizowanego przez PragmaGO (metoda płatności na fakturze). Aby skorzystać z Finansowania Zakupów jako metody płatności odbiorca faktury musi jedynie kliknąć w interaktywne łącze na otrzymywanych fakturach, co inicjuje zautomatyzowany, onlinowy proces scoringu i sprzedaży usługi.

Rozwiązanie to przyspieszy płatności otrzymywane przez klientów Infakt.pl, odbiorcom tych faktur da możliwość dokonania zapłaty w dogodnym terminie, a także zwiększy korzyści klientów związane z korzystaniem z platformy Infakt.pl. Do tej pory klienci Infakt.pl mieli z poziomu platformy dostęp do innych usług PragmaGO: sprzedaży wystawianych faktur, a także sfinansowania faktur kosztowych oraz zobowiązań publicznoprawnych z odroczeniem terminu spłaty.

Finansowanie Zakupów jako metoda płatności na e-fakturze to pierwsze tego typu rozwiązanie wdrożone przez PragmaGO na obsługiwanych platformach do fakturowania, planowane są kolejne. W ocenie Emitenta może ono istotnie poszerzyć potencjalną grupę docelową klientów dla usług świadczonych przez PragmaGO.

 

data wpisu: 18 września 2020 11:15

Chcesz być na bieżąco?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PragmaGO SA w celu otrzymywania newslettera inwestorskiego na podany przeze mnie adres e-mail.

FreshMail.pl